Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Yapı Sektöründe Bims Üretimi Ve Yapı Malzemeleri Tedarikçisi Olan URAS Ailesi 1995 Yılında Asma Tavan Ve Aksesuarları Üretimi İle Pvc Sektöründe İlk Tesisini İzmirde Kurdu. Kısa Zamanda Ürün Kalitesi , Hizmet Anlayışı Ve Dağıtım Ağıyla Pazarda Söz Sahibi Olan URAS Ailesi Dağıtım Ağının Maliyetlerini Minimize Etmek Ve Daha İyi Hizmet Sunmak İçin 2001 Yılında İkinci Tesisini Adana' da Kurarak Çukurovadaki Hizmet Ağını Ve Pazar Payını Daha da Güçlendirmiş Oldu. Pvc Sektöründe Kaliteli Ürün , Sistemli Dağıtım Ağı Ve Hizmet Anlayışı İle Aranan Bir Marka Haline Gelen URAS Plastik 2005 Yılında Üçüncü Tesisini İzmir ' de WINSTAR Pencere Profil Markası ile Devreye Aldı. Kaliteyi Daha Nitelikli Ve İhracat Ağırlıklı Ürün Gamı ile Destekleyen Firma 2010 Yılında Pvc Kompozit Kapıyı ACRODOOR Markasıyla Devreye Aldı. Pvc Sektöründe Aranılan Bir Marka Olan URAS Aile' si Akaryakıt , İnşaat ve Hizmet Sektörlerinde Faaliyet Göstermektedir. Kalitenin Asla Tesadüf Olmadığını Emek , Bilgi ve Tecrübenin Sonucunda Oluştuğunun Bilincinde Olan Grup , Kaliteli Ve Nitelikli Ürün Üretmeyi , İstihdam Yaratmayı Ve İhracat Hedeflerinin Çıtasını Her Geçen Gün Yükseltmektedir.

acroo-logo

Bizi Tanıyın

Yapı Sektöründe Bims Üretimi Ve Yapı Malzemeleri Tedarikçisi Olan URAS Ailesi 1995 Yılında Asma Tavan Ve Aksesuarları Üretimi İle Pvc Sektöründe İlk Tesisini İzmirde Kurdu. Kısa Zamanda Ürün Kalitesi , Hizmet Anlayışı Ve Dağıtım Ağıyla Pazarda Söz Sahibi Olan URAS Ailesi Dağıtım Ağının Maliyetlerini Minimize Etmek Ve Daha İyi Hizmet Sunmak İçin 2001 Yılında İkinci Tesisini Adana’ da Kurarak Çukurovadaki Hizmet Ağını Ve Pazar Payını Daha da Güçlendirmiş Oldu.
Pvc Sektöründe Kaliteli Ürün , Sistemli Dağıtım Ağı Ve Hizmet Anlayışı İle Aranan Bir Marka Haline Gelen URAS Plastik 2005 Yılında Üçüncü Tesisini İzmir ‘ de WINSTAR Pencere Profil Markası ile Devreye Aldı. Kaliteyi Daha Nitelikli Ve İhracat Ağırlıklı Ürün Gamı ile Destekleyen Firma 2010 Yılında Pvc Kompozit Kapıyı ACRODOOR Markasıyla Devreye Aldı. Pvc Sektöründe Aranılan Bir Marka Olan URAS Aile’ si Akaryakıt , İnşaat ve Hizmet Sektörlerinde Faaliyet Göstermektedir. Kalitenin Asla Tesadüf Olmadığını Emek , Bilgi ve Tecrübenin Sonucunda Oluştuğunun Bilincinde Olan Grup , Kaliteli Ve Nitelikli Ürün Üretmeyi , İstihdam Yaratmayı Ve İhracat Hedeflerinin Çıtasını Her Geçen Gün Yükseltmektedir.

Misyonumuz her zaman en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla sunmaktır.
Her siparişe iddialı ve bireysel yaklaşır, her müşterinin ihtiyaçlarına uyum sağlar, gereksinimlerine cevap verir ve teknolojik potansiyele yatırım yaparak ve tüm çalışanların becerilerini artırarak kendimizi sürekli geliştiririz.
ACRODOOR markasının iç ve dış pazarda en kaliteli iç oda kapısı olarak bilinmesi bu vizyonu felsefe edinmiş olmamızdır.

Dinamizme ve müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli bir ilişkinin geliştirilmesine dayanmaktadır.
ACRODOOR, gelecek için kapı pazarının gelişimine ve memnuniyeti bizim için önemli olan müşterilerimizin taleplerine göre gelişmeye devam edecektir.

Acrodoorsss